Zeelandia w Polsce

Zeelandii

Wspólnie z naszymi klientami odkrywamy świat pachnących wypieków. Myśląc nieszablonowo, znajdujemy pomysłowe sposoby na osiągnięcie sukcesu w piekarni i cukierni. Inspirujemy naszych klientów produktami, recepturami oraz lepszymi sposobami zarządzania i sprzedaży.

Historia

Historia 120 lat

Zeelandia została założona 120 lat temu! Przez lata wiele się zmieniło, lecz jedno pozostaje niezmienne. Zawsze szukamy nowych możliwości, aby nasi klienci mogli odnieść sukces w cukierni i piekarni. Nigdy nie przestajemy się zastanawiać, jak to zrobić.

Więcej informacji

Badania rozwój

Badania i rozwój

Nasz dział Badań i Rozwoju w odpowiedzi na ciągle zmieniające się otoczenie, potrzeby klientów oraz pojawiające się trendy na rynku opracowuje produkty, receptury oraz innowacyjne rozwiązania w kategorii  piekarskiej, cukierniczej oraz aromatów.

Więcej informacji

Jakość

Jakość i bezpieczeństwo

Zeelandia cały swój wysiłek poświęca na stałą poprawę jakości swoich produktów, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa przez wszechstronne zaangażowanie pracowników działających na wszystkich szczeblach przedsiębiorstwa.

Więcej informacji

Wartości

Wartości Zeelandia

Wartości, które wyznajemy są dla nas fundamentem rozwoju. W oparciu o nie budujemy dobre relacje z klientami i otoczeniem. Nasz sposób patrzenia na rozwój przedsiębiorstwa sprawia, że Zeelandia jest wartościowym partnerem biznesowym i cenionym pracodawcą.

Więcej informacji


Co oferujemy naszym klientom ?

Od ponad 20 lat pomagamy piekarniom i cukierniom w Polsce, tworzyć wysokiej jakości produkty. Naszym celem jest wspieranie dalszego rozwoju naszych klientów. Jesteśmy dumni z zaufania, którym nas darzą. Rosnące wymagania klientów, efektywność produkcji i stała jakość to tylko niektóre z wyzwań, którym musimy sprostać

Więcej informacji


Pracuj w Zeelandii

Kariera Zeelandia

Kultura organizacyjna Zeelandii promuje pracę zespołową, inicjatywę i odpowiedzialność za podejmowane działania. Pracując w Zeelandii otrzymujesz wiele możliwości samodzielnego działania, dzięki czemu masz szanse w istotny sposób przyczyniać się do rozwoju firmy.

Więcej informacji

Skontaktuj sie z nami

Wyślij nam wiadomość

Przekazując swoje dane osobowe, zgadzasz się na kontakt przedstawiciela Zeelandii. Przeczytaj nasze oświadczenie o prywatności.

Moja Zeelandia

Platforma Moja Zeelandia

Dostęp do wszystkich produktów i receptur, dedykowane oferty i promocje, aktualne certyfikaty i atesty, pełna historia zakupów oraz faktur, ponad 1000 receptur - to wszystko i jeszcze więcej dostępne 24h/7d tylko na platformie Moja Zeelandia

Więcej informacji

Akademia Zeelandia

Akademia Zeelandia

Pokazy i szkolenia Akademii Zeelandia, to miejsce stworzone przez profesjonalistów, z myślą o profesjonalistach. Naszą misją jest kształcenie, inspirowanie i wspieranie rozwoju piekarzy i cukierników przez najlepszych ludzi z branży.

Więcej informacji

CSR

CSR Zeelandia

CSR oznacza inwestowanie w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska, relacje z otoczeniem firmy i informowanie o tych działaniach, co przyczynia się do wzrostu konkurencyjności firmy i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego.

Więcej informacji

GPTW

Great Place to Work

Świetne miejsce pracy to takie, w którym pracownicy ufają ludziom, dla których pracują, są dumni z tego co robią i czują się dobrze w stworzonym dla nich środowisku. Przyznany certyfikat potwierdza, że Zeelandia potrafi budować zaufanie wśród wszystkich swoich pracowników.

Więcej informacji