V-GO!
Cukiernictwo wegańskie

Wege trend nie tylko dla wegan.

Styl życia, nasze wybory żywieniowe i świadomość ekologiczna konsumentów bardzo zmieniły się w ostatnich latach.   Zeelandia nieustannie śledzi trendy i zmiany dopasowując się do oczekiwań rynku i potrzeb konsumentów. Nową propozycją jest linia cukierniczych produktów odpowiednich dla wegan!    Wegańskie cukiernictwo to smaczne produkty, szansa na rozwój biznesu i dbanie o dobro planety!     Poznaj i odkryj świat wege możliwości!Czas na V-GO!

Koncept V-GO! to produkty i receptury odpowiednie dla wegan. Proste i łatwe wykonanie receptur umożliwia przygotowanie smacznych aplikacji. Bazą konceptu jest mieszanka cukiernicza, dzięki której można przygotować receptury klasycznych ciast, ciasteczek lub wykwintnych deserów. Aplikacje V-GO! uzupełniają  produkty takie jak nadzienia, krem budyniowy  i krem do ubijania.

Wege receptury

Receptury V-GO! to przede wszystkim klasyka i tradycja. Dajemy weganom możliwość delektowania się smakami, które znają i poszukują w standardowych ofertach cukierni. V-GO! to również receptury dla konsumentów, którzy otwarci są na nowości i chcą posmakować produktów wegańskich.

Mieszanka do przygotowania ciast wegańskich.

Wegańska  mieszanka do ciast, muffin, donutów i cookies.
Prosta i łatwa w przygtowaniu - wystarczy dodać olej i wodę. Ciasto doskonale utrzymuje owoce, a wypieki można mrozić.

Nadzienia i krem budyniowy.

Szeroki wybór nadzień otwiera możliwości tworzenia ciekawych receptur wegańskich. Delikatna i gładka konsystencja podkreśla wykwintny smak. Nadzienia można zastosować jako wartę ciasta lub dekoracja. W ofercie wegańskie nadzienie czekoladowe i waniliowe oraz wegański krem budyniowy o smaku śmietankowym.

Wegański krem do ubijania.

Idealny wegański deser lub ciasto wymaga dekoracji.  Krem wegański do ubijania jest idealnie puszysty i utrzymuje nadany kształt. Doskonały do przygotowania warstw kremowych lub dekoracji.


Gotowy na V-GO?
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać broszurę

Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na kontakt z Tobą przedstawiciela Zeelandia. Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie prywatności.