Aktualności Aktualności

Jesień/Zima 2022

Jesienno-zimowe inspiracje


Zapraszamy do kolejnej odsłony jesienno-zimowych inspiracji. Jesień to czas długich wieczorów, rodzinnych spotkań i wspólnych rozmów – niezbędnym ich elementem są słodkie propozycje, które dla Was przygotowaliśmy. Nasi bohaterowie pozwolą oderwać się od trudów dnia codziennego. Znane i tradycyjne smaki wzbogaciliśmy o nowe, zaskakujące propozycje.

Zimową i świąteczną atmosferę ogrzejemy pełnymi przypraw ciastami, aromatycznymi powidłami, makiem i czekoladą. Prezentowane przez nas aplikacje cechuje przede wszystkim modna symetria i kolorystyka, łączenie wyrazistych smaków oraz prostota wykonania.

Konsumenci zwracają coraz większą uwagę na skład oferowanych im produktów. Rosnąca świadomość kupujących wpływa na podejmowane przez nich decyzje zakupowe. Oferta cukierni powinna być na tyle zróżnicowana, aby spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Prezentowane przez nas aplikacje wykorzystują produkty w formule „E-limited”, których główną zaletą jest krótka etykieta. W recepturach wykorzystujemy również składniki uznawane za pozytywnie wpływające na zdrowie i dobre samopoczucie.W trudnych, postpandemicznych czasach, niezwykle istotnymi czynnikami są zapewnienie ciągłości produkcji, dostęp do wiedzy i kompetencje pracowników. Rozwiązaniem jest oferta Zeelandii, tworzona i rozwijana od 30 lat w Polsce, w oparciu o wspólne doświadczenia. Zastosowanie naszych produktów gwarantuje wysoką i powtarzalną jakość wyrobów, wpływa pozytywnie na ograniczenie lub eliminację strat produkcyjnych – wpisując się tym samym w kolejny globalny trend ochrony planety.Siłą naszej oferty jest odpowiedź na wiele różnych trendów. Nasze propozycje dają możliwość szerokiego ich wykorzystania, zarówno w okresie świątecznym, jak i całym sezonie jesienno-zimowym. W katalogu znajdują się inspirujące pomysły na wszechstronne zastosowanie produktów, nowe połączenia smakowe
oraz niespotykane dotąd formy i kształty


Zapraszamy do wspólnego świętowania!Proponujemy Państwu kilkanaście ciekawych receptur i inspiracji
zebranych w materiale: Jesienno-zimowe inspiracje 2022.

   

      

Obejrzyj

     

O szczegóły zapytaj swoją Koordynatorkę lub Przedstawiciela Handlowego.

Jesień/Zima 2022